آخرین مهلت فروش فوق‌العاده ایران خودرو


حذف شرط مهم ،ید خودرو

نکته مهمی که رو،مه دنیای اقتصاد به آن اشاره کرده حذف یک شرط مهم برای مادران زیر ۱۸ سال دارای دو فرزند است. این افراد هم مانند سایر ،ن می‌توانند در طرح یلدایی ایران خودرو شرکت کنند. اما برای ،ید خودرو بر خلاف دیگر متقاضیان نیازی به داشتن گواهینامه ندارند!

قیمت سورن پ، و پارس در فروش فوق‌العاده مالکان خودرو‌های فرسوده اعلام نشده است و ایران خودرو در اطلاعیه خود به ذکر این نکته بسنده کرده که تعیین قیمت خودروی جایگزین در زمان واریز وجه مشتری و پس از اسقاط خودروی فرسوده ومجاز شدن مشتری برای ثبت نام اعلام می‌شود. ی،ی حدود سه ماه دیگر.منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn66074645/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88شرایط ثبت‌نام طرح فروش فوق‌العاده

نکته مهمی که در طرح جدید ایران خودرو وجود دارد این است که همه افراد نمی‌توانند در این طرح شرکت کنند. تنها دو گروه می‌توانند در فروش فوق‌العاده ۲۶ آذر حاضر شوند، یکی مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دیگری مالکان خودرو‌های فرسوده. البته ایران خودرو هنوز شرایط احراز مالکان خودرو‌های فرسوده را اعلام نکرده است.

به گزارش منیبان، ایران خودرو از ۲۶ تا ۲۸ آذر ماه طرح فروش فوق‌العاده خودرو داشت که در آن به دو گروه از متقاضیان دو مدل خودرو عرضه می‌شود. مادران دارای دو فرزند و بیشتر و مالکان خودرو‌های فرسوده، دو گروهی هستند که می‌توانند در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو شرکت کنند. همچنین در این طرح فروش فوق‌العاده، دو خودروی سورن پ، دوگانه‌سوز و پارس ال ای، عرضه می‌شود. مدت تحویل این خودرو‌ها سه ماهه است و این خودرو‌های ثبت‌نامی اسفند ۱۴۰۱ به برندگان تعلق می‌گیرد.

در طرح ویژه مادران، قیمت کارخانه سورن پ، ۲۸۱ میلیون تومان اعلام شده، اما قیمت کارخانه این خودرو حدود ۴۶۷ میلیون تومان است. همچنین قیمت پارس‌ای ال ای، ۲۰۹ میلیون تومان است، اما قیمت بازار آزاد این خودرو حدود ۴۴۰ میلیون تومان است.

در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو برای مادران، قیمت سورن پ، و پارس اعلام شده است. اما در طرح مربوط به مالکان خودرو‌های فرسوده قیمت خودرو‌ها اعلام نشده است.

همچنین مراسم قرعه‌کشی ایران خودرو ۳۰ آذر ی،ی روز چهارشنبه و با حضور نهاد‌های ناظر برگزار می‌شود. متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو تنها امروز را فرصت دارند که برای ثبت‌نام به سامانه esale.ikco.ir مراجعه کنند.

به عبارتی در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو، این نکته مورد تاکید قرار گرفته که مادران زیر ۱۸سال که دارای دو فرزند یا بیشتر هستند، می‌توانند بدون گواهینامه برای ،ید خودرو ثبت‌نام کنند. این در حالی است که دیگر متقاضیان همه باید بالای ۱۸ سال باشند و گواهینامه داشته باشند.