اتاق فرار اصفهان بازی ترسناک و هیجانی-اسکیپ روم اصفهان VIP | allescape

همه ما توی محل کارمون ملزم به انجام وظایف خاصی توی یک زمان مشخصی هستیم. بعضی اوقات حتی مجبور میشیم وظایفمون رو به کارهای کوچک تر و قابل مدیریت تقسیم کنیم. کارهایی که انجامشون به صورت جداگونه راحت تر به نظر می رسه.

تاریخچه اتاق فرار

در حال حاضر اين مجموعه در دو شعبه استان اصفهان مشغول به فعاليت است. اما کدام دسته از سازمان‌ها مخاطبان اصلی ما هستند؟ 1. سازمان‌هایی که به رشد و یادگیری سرمایه‌های انسانی‌شان اهمیت می‌دهند و علاقه دارند فضای یادگیری و تیم‌سازی سرگرم‌کننده‌ و جذابی خلق کنند و از روش‌‌ها و روندهای جدید آموزشی بهره‌مند شوند.

در زمان تیم سازی در کسب و کار ، ممکنه شما نیاز به یه سری افراد داشته باشین به شما توی هدایت یک تیم یا یه زیرمجموعه کمک کنن. اما چطور میخواید این فرد مناسب رو تشخیص بدید؟ اولین راهی که احتمالا به ذهن شما برسه، مصاحبه هاست. اما ما اتاق فرار رو به عنوان یه راهی معرفی می کنیم تا افراد با استعداد ذاتی رهبری رو شناسایی کنید. علاوه بر این، محدودیت زمانی توی اتاق فرار عامل مهمیه که شما باید در این زمان محدود، کارهای زیادی انجام بدین.

  • فضایی وهم‌آلود و دلهره‌آور، تجربه متفاوتی از اتاق فرار در برابر شما قرار خواهد گرفت.
  • اگر تصور می کنید که بیشتر و بیشتر در مورد راه حل یک معمای خاص گیج شده اید، احتمالاً بیش از حد آن را پیچیده کرده اید.
  • ما در مجموعه دیاکو ۵ اتاق فرار با سناریوهای مختلف داریم.
  • این باعث می‌شه که ارتباط و همفکری همیشه جریان داشته باشه و بازی شما به پیروزی ختم شه.

اتاق های فرار دائمی در مکان های ثابت برای اولین بار در آسیا افتتاح شد و بعدا در مجارستان، آمریکای شمالی، استرالیا، نیوزیلند، روسیه و آمریکای جنوبی برگزار شد. هر جا که هستید هیجان انگیزترین تفریح ها را در نزدیکی خود پیدا کنید.میتوانید فانزی را از لینک های زیر دانلود کنید. شما دانشجویان ترم اخر روانشناسی هستید فرهاد و نازگل از بهترین دانشجویان دانشگاه شما هستند متوجه شدید که فرهاد بدون کسب جواز علم هیپنوتیزم را روی افراد انجام میده. نازگل بعد از مرگ پدرش تصمیم میگیره برای فراموش کردن این اتفاق از فرهاد کمک بگیره. از بین دوست و آشنا و فامیل یک تیم 4 تا 10 نفره تشکیل بدید و یکی رو بعنوان سرگروه انتخاب کنید.

معرفی اسکیپ روم های تهران + راه های ارتباط

سؤالات زیر در مورد اسکیپ روم میباشد لطفا و اگر نمیتوانید پاسخ خود را بیابید، در واتس اپ با ما در اتاق فرار کرج تماس باشید. خیر متاسفانه هیچ وسیله ای داخل اتاق برده نمیشه و فقط اشخاص داخل اتاق میرن، اتاق فرار جوری تعبیه شدن که شما نیاز به نور اضافی و یا وسیله دیگه ای نخواهید داشت. فقط این که بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه. فضایی وهم‌آلود و دلهره‌آور، تجربه متفاوتی از اتاق فرار در برابر شما قرار خواهد گرفت.

اتاق فرار گرمابه

اتاق فرار اصفهان بازی ترسناک و هیجانی-اسکیپ روم اصفهان VIP | allescape