این خودروی سایپا با آپشن‌های جدید عرضه می‌شود + عکس و مشخصات

به گفته‌ مهرپویان، ساینا.اس CVT دارای فرمان برقی (EPS) است که علاوه بر کاهش نیروی لازم برای چرخش فرمان با حذف پمپ هیدرولیک به کاهش مصرف سوخت کمک می‌کند.

این خودرو با قبلیت جدید به زودی عرضه می‌شود + ع، و مشخصات
ساینا S با گیرب، اتوماتیک
به گفته وی قوای محرکه این خودرو توان خود را از موتور کم ‌مصرف (M۱۵) می‌گیرد و جعبه دنده آن از نوع متغیر پیوسته (CVT) است که قابلیت تیپ ترونیک (دستی) را دارد.

عصر ایران: مدیرپروژه ساینا.اس CVT از تولید این خودرو در شرکت سایپاسیتروئن در فاز آزمایشی خبر داد و گفت: این خودرو با گیرب، اتوماتیک روانه بازار خواهد شد.

این خودرو با قبلیت جدید به زودی عرضه می‌شود + ع، و مشخصات
ساینا S با گیرب، اتوماتیک

او افزود: سیستم نشانگر فشار باد ،تیک (TPMS) امکان پایش فشار و باد ،تیک‌های خودرو به صورت زنده را برای راننده فراهم می‌کند و در صورت کاهش فشار باد هر یک از ،تیک‌ها، به راننده هشدار می‌دهد.

مهران مهرپویان با بیان اینکه، پس از ۲ سال از عرضه خودرو ساینا S، تولید خودرو ساینا.اس CVT با گیرب، اتوماتیک در فاز آزمایشی شروع شده است، اظهار کرد: این خودرو علاوه بر گیرب، اتوماتیک با رویکرد پیاده‌سازی حدا،ری استانداردهای ۸۵ گانه بر روی آن، از لحاظ تج،ات رفاهی و ایمنی نیز تحول یافته است.

مهرپویان افزود: برای بهبود ایمنی و دید در این خودرو و با قرارگیری سنسور نور در شیشه جلو، قابلیت چراغ‌های خودکار (Auto Light) به خودرو افزوده شده است تا چراغ‌های خودرو به صورت خودکار در زمان کاهش نور محیط روشن شوند.

سایپا هنوز قیمت رسمی این خودرو را اعلام نکرده است اما درحال‌حاضر قیمت مصوب ساینا S دنده‌ای ۱۶۹ میلیون و ۸۳۱ هزار تومان است. با توجه به تغییراتی که برای نسخه اتوماتیک این خودرو در نظر گرفته شده است، احتمال دارد تا در صورت ثبات شرایط اقتصادی قیمت نسخه CVT ساینا S حدود ۲۰۰ میلیون تومان باشد.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65568819/%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%BE%D8%B4%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

او با بیان اینکه، این خودرو به غربیلک فرمان با طرح جدید D نیز مجهز شده است، گفت: این خودرو با بهره گیری از سیستم نگهدارنده سرعت یا کروز کنترل (Cruise Control) رانندگی آسان در جاده‌های طول، را میسر می‌کند و محدودکننده سرعت (S،d Limiter) به راننده این امکان را می‌دهد تا حدا،ر سرعت را برای خودرو تعیین کند.

مهرپویان خاطرنشان کرد: این خودرو به سیستم دستیار شروع حرکت در سربالایی مجهز شده است که از حرکت ناخواسته خودرو در مسیرهای دارای شیب پیشگیری می‌کند.

این خودرو با قبلیت جدید به زودی عرضه می‌شود + ع، و مشخصات
ساینا S با گیرب، اتوماتیک

 مدیر پروژه ساینا.اسCVT در پایان افزود: تولید این خودرو قبل از پایان امسال به صورت انبوه در شرکت سایپاسیتروئن آغاز خواهد شد.