پینچ ولو، مزایا، معایب و کاربردها گروه مهندسی ﺻﺪف | kasrasaran

در واقع این شیراندازه مقطع عبور آب را تغییر می دهد و به این صورت دبی آب عبوری را کنترل می کند . بنابراین از پینچ ولو برای کنترل دبی آب استفاده می شود و می توان آن را در حالت نیمه باز یا نیمه بسته استفاده کرد. پینچ ولوهای بدنه باز عموما برای سیالات غیر مضر، فشارها و دماهای پایین طراحی شده اند . این نوع محصولات نا هم مرکزی های اندک را تحمل نموده و جلوی انتقال لرزش های سیستم را می گیرد .

چگونه پینچ ولو را تست می کنید؟

بسته به کیفیت ساینده کاربرد، این می تواند باعث سایش بیش از حد روی آستین شود. در 95% مواقع این مشکل به این دلیل ایجاد می شود که از شیرهای Pinch Valves به درستی استفاده نمی شود. پینچ ولو یا شیر پینچ، برای کنترل یا قطع جریان سیالات ساینده، گرانولی، فیبری یا خورنده استفاده می شود.

نوع لاستیکی که در این مدل به کار می رود در طول عمر و ویژگی های ضدخوردگی پینچ ولو پینچ ولو نقش مهمی دارد. به منظور انطباق بهتر محصولبا شرایط کار، طراحی و جنس قطعات توسط مشتری قابل انتخاب است. بنده فلزی از اسلیو (Sleeve)  در برابر عوامل خارجی محافظت می کند که این امر کارکرد شیر را ایمن تر می کند. تیغه های پمپ وکیوم گرافیتی و فایبر تولید گرافیت پارسه
گرافیت پارسه تولید کننده تیغه های پمپ وکیوم با بالاترین کیفیت ماشینکاری با 35 سال سابقه …

  • از ویژگی‌های آن می‌توان به قابلیت خود پاک کنندگی ، مقاومت بالا در مقابل سایش ، مقاومت بالا در مقابل خوردگی ، تعمیرات و نگهداری آسان و با هزینه پایین ، قیمت مناسب و … اشاره کرد.
  • همچنین سایش و خوردگی در لاستیک به دلیل هموار بودن مسیر عبور سیال بسیار پایین است، اما همواره توصیه می گردد برای هر سیال لاستیک متناسب با آن سیال استفاده شود.
  • تولید وتوزیع نایلکس نو ورنگی تعداد بالا
    آماده همکاری با ویزیتور و عمده فروشی ها

    در صورت تمایل با ارائه فاکتور رسمی ارزش افزوده برای شرکت ها …

  • بنده فلزی از اسلیو (Sleeve)  در برابر عوامل خارجی محافظت می کند که این امر کارکرد شیر را ایمن تر می کند.
  • مهندسان و کارشناسان مجموعه آماده پاسخ گویی به کلیه سوالات و دادن مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز هستند.
پینچ ولو، مزایا، معایب و کاربردها گروه مهندسی ﺻﺪف | kasrasaran

هنگامی که هوای تحت فشار به دریچه اعمال می شود، آستین لاستیکی را به سمت پایین فشار می دهد، همانطور که در شکل (۱-پینچ ولو-ب) مشاهده می شود. هنگامی که آستین لاستیکی کاملاً فشرده می شود، جریان مسدود می شود و دریچه بسته می شود. برای مایعاتی با غلظت و ناخالصی بالا به دلیل تماس نداشتن قطعات فلزی و مکانیکی با سیال انتخاب مناسبی است. این لوله قسمت های مکانیکی ولو را از مدیا و سیالی که از شیر عبور می کند جدا می کند. این مدل شیر برای قطع و وصل و نگه داری جریان سیال در لوله انتخاب مناسبی است.

فروش شیر برقی MFH برند فستو

آستین لاستیکی داخلی انعطاف پذیر در شیر، رسانه را ایزوله نگه می دارد و از خطر آلودگی جلوگیری می کند. پینچ ولو ( شیر پینچ pinch valve ) یکی از انواع شیرآلات صنعتی است. که عموما برای کنترل سیالات دوغابی مانند دوغاب سنگ آهن و مس و دوغاب شیشه کاربرد دارد. شیرهای پینچ ولو که بعنوان شیر گوه ای یا گیوتینی شناخته میشود توسط شرکت آراد پیشه شاره از سایز یک اینچ تا14اینچ ساخته میشود.پینچ ولو در صنعت فرآوری مواد معدنی و یا سایر صنایع که مواد دارای سایش میباشد کاربرد بسیار دارند. این شیرها استهلاک بسیار پایینی دارند و تعمیرات این شیرها نیز آسان میباشد. همچنین این محصولات دارای قابلیت خود پاک کنندگی (Self Cleaning) می باشندکه امکان آببندی صد در صد را فراهم می آورند.

فروش شیر برقی پنوماتیک VUVG فستو