کنترلی بر بازار وجود ندارد | اجرای قانون جهش تولید مسکن چنگی به دل نمی زند

فروردین با اشاره به اینکه پس از حذف ارز ترجیحی مردم انتظار دارند که شاهد حمایت‌های ،ت و اثرات مثبت آن باشند که تا این لحظه چنین اتفاقی صورت نگرفته است، ادامه داد: در در زمینه گر، و بی‌کیفیتی خودروهای تولید داخل به میزان کافی مباحث مطرح شده و هر روزه در جاده‌ها و تصادفات شاهد کیفیت پایین خودروهای داخلی هستیم.

به گزارش بازار به نقل از خانه ملت، محمدمهدی فروردین نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی، در خصوص رضایت مردم از کنترل بازار کالاهای اساسی و مصالح ساختم،، گفت: هر هفته‌ که نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود حاضر می‌شوند شاهد گلایه مردم در زمینه گر، کالاهای اساسی از اقلام خوراکی گرفته تا مصالح ساختم، در بازار هستند.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید رضایت از عملکرد مسئولین از زبان مردم بیان شود افزود: با وجود گلایه مندی مردم در زمینه افزایش قیمت خودرو و کیفیت پایین آن نمی‌توان از عملکرد و، صمت راضی بود.

فروردین خاطرنشان کرد: انتقادات نمایندگان از مسئولین و،خانه صنعت، معدن و تجارت سیاسی نیست وبحث ها کارشناسی است و مواردی از گلایه ها را بیان کردم و ،ت و مجلس از روز اول کار خود را با شعار انقلابی آغاز ،د و وارد میدان شدند اکنون مردم در زمینه رفع مشکلات معیشتی خود انتظار حرکت انقلابی دارند.


منبع: https://www.ghatreh.com/news/nn65397213/%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%26%23124%3B-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D9%87%D8%B4-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه بروکراسی اداری در و، صنعت، معدن و تجارت باعث شد تا سرمایه‌گذاری که قصد داشت در زمینه تولید خودرو فعالیت کند از تصمیم خود منصرف شود، تصریح کرد: نباید شاهد فرار سرمایه‌گذاران باشیم زیرا دود این اقدامات به چشم مردم می‌رود. به نظر می‌رسد که بخشی از مسئولین این و،خانه اراده‌ای برای رفع مشکلات مردم ندارند و اقدامات آنها موجب نارضایتی می‌شود. وزیر صمت باید در این زمینه چاره اندیشی کند زیرا این ،ت مردمی است و با ،ت گذشته تفاوت دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سالی که باید به میزان احداث یک میلیون واحد مس، دست پیدا کنیم و این موضوعات از تاکیدات رئیس جمهور نیز می‌باشد مردم با گر، و کمبود مصالح ساختم، از جمله سیمان مواجه هستند، ادامه داد: علی‌رغم قول ها برای تسهیل دستیابی مردم به مسکن متاسفانه اقدام قابل لمسی صورت نگرفته و حتی در زمینه تخصیص اراضی رایگان به پروژه‌های احداث مسکن در قالب قانون جهش تولید مسکن نیز کار چشمگیری انجام نشده است.

وی با تاکید بر اینکه گر، سرسام آور مصالح ساختم، از جمله سیمان و میلگرد باعث کمرنگ شدن تخصصی زمین رایگان به قانون جهش تولید مسکن شده است، ،وان کرد: باید نظارت‌هایی در بازار وجود داشته باشد تا کاهش قیمت مصالح، سیمان و میگرد را شاهد باشیم. در اغلب شهرها بروکراسی اداری سنگینی در زمینه تخصیص اراضی برای ساخت مسکن وجود دارد.